Akcia HammerDays Tour Slovakia 2024, ktorá sa konala v dňoch 13. – 15.6. a 20. – 22.6., dopadla na výbornú a veľmi nás teší, že sme pomocou nej dokázali ešte viac rozšíriť povedomie o sklách dánskej značky PanzerGlass™ na Slovensku.

Sklá PanzerGlass™ dostali zabrať

Cieľom akcie HammerDays Tour Slovakia bolo odprezentovať vlastnosti skiel PanzerGlass™ v ich plnej paráde. Tvrdosť a vysokú pevnosť skiel naši obchodní zástupcovia demonštrovali pomocou kladív, ktorými bez ľútosti udierali po povrchu ochranného skla. Aj po niekoľkých hodinách nemilosrdného zaobchádzania však sklá PanzerGlass™ vyzerali ako nové.

Odolnosť voči škrabancom sme zas prezentovali prostredníctvom ostrého orezávacieho noža, ktorým sme rezali do ochranného skla. Aj v tejto disciplíne dopadli sklá PanzerGlass™ na jednotku, na ich povrchu nebol viditeľný ani najmenší škrabanec.

Nekompromisná odolnosť za každých okolností

Náročné testy odolnosti dokázali každému záujemcovi, ktorý sa pristavil pri našom prezentačnom stolíku, prečo sú sklá PanzerGlass™ svetovým lídrom v ochrane smart zariadení. Ich výnimočné vlastnosti nekončia len na papieri, ale naplno sa ukazujú aj v reálnom živote. Záťažové testy kladivami a ostrými nožmi simulovali pád telefónu na zem či poškriabanie kľúčmi vo vrecku.

Ako sa hovorí, lepšie raz vidieť ako stokrát čítať alebo počuť. Potešilo nás, že mnohých záujemcov naše prezentácie presvedčili natoľko, že sa rozhodli sklo PanzerGlass™ aj rovno kúpiť a aplikovať na svoje zariadenie.

Povedomie o PanzerGlass™ po celom Slovensku

Akcia HammerDays Tour Slovakia 2024 prebiehala po celom Slovensku, od Bratislavy až po Košice. Prezentácie ste mohli vidieť v predajniach našich partnerov NAY, Telekom, O2 Slovakia, Play Go Smart (PGS) a FixServis v Bratislave, Trnave, Nitre, Trenčíne, Banskej Bystrici, Žiline, Prešove, Poprade, Košiciach, Zvolene, Dunajskej Strede a Piešťanoch.

Vo všetkých mestách nás potešili veľmi pozitívne ohlasy. Sme radi, že tento koncept prezentácie ochranných skiel zaujal aj Slovákov, júnová akcia HammerDays Tour Slovakia 2024 dopadla úspešne a už teraz pracujeme na príprave ďalších podobných akcií.