Nedávno sme presunuli náš sklad do nových a výrazne väčších priestorov, ktoré majú rozlohu 4 000 m2. Väčší sklad nám umožňuje byť flexibilnejšími a rozšíriť portfólio v prospech našich klientov. Rozšírenie kapacity skladu je prirodzeným krokom v snahe prinášať naším obchodným partnerom ešte vyššiu kvalitu služieb.

O 40% väčšie priestory

Nový sklad, ktorý sme získali, je o 40% väčší ako naše pôvodné priestory. To nám umožňuje výrazne zvýšiť našu skladovaciu kapacitu a lepšie sa prispôsobiť potrebám klientov. Do nových priestorov sme presunuli všetok tovar a sme pripravení zabezpečiť všetky objednávky a požiadavky s väčšou efektivitou a rýchlosťou.

Flexibilita je kľúčom

Skladovacie kapacity sú často kritickým faktorom pri riešení rýchlo meniacich sa potrieb našich obchodných partnerov. S novými, väčšími priestormi vieme reagovať na rozmanité požiadavky a zmeny na trhu tak, aby sme mohli vyhovieť všetkým potrebám. Bez ohľadu na to, či je potrebné uskladnenie, distribúcia alebo komplexné logistické riešenie, sme schopní poskytnúť väčšiu rôznorodosť v našej ponuke výrobkov a zároveň sa lepšie prispôsobiť individuálnym požiadavkám aktuálnych aj budúcich B2B partnerov.

Komplexné služby

Obchodným partnerom poskytujeme komplexné riešenia, ktoré nezahŕňajú len skladové priestory, ale aj celkovú podporu obchodu. Naša ponuka zahŕňa široké spektrum logistických služieb vrátane distribúcie, plánovania, organizácie a optimalizácie predajných plôch. Poskytujeme rokmi overené know-how pri výbere vhodných produktov, tvorbe plánogramov, analýz predaja ako aj vizuálny merchandising.

Okrem toho sa postaráme aj o propagáciu produktov prostredníctvom atraktívnych prezentácií, reklám a rôznych foriem POS materiálov.

Rýchlejšie dodanie

Vieme, že čas každej firmy je cenný, preto sa snažíme zabezpečiť, aby boli produkty dodané čo najrýchlejšie. S novým a väčším skladom vieme mať na sklade väčšie množstvo produktov, čím skrátime dobu dodania. Poskytneme tak ešte efektívnejšie spracovanie a expedíciu objednávok.

Naším hlavným cieľom je poskytovať obchodným partnerom maximálnu spokojnosť a napomáhať v raste a úspechu firmy. Tešíme sa, že budeme môcť poskytnúť ešte lepšiu a komplexnejšiu podporu prostredníctvom našich nových a rozšírených skladových priestorov.