Sme veľmi radi, že sme sa mohli zúčastniť skvelej akcie O2 Guru Campus, ktorá sa konala 12.4. – 14.4.2023 v krásnych priestoroch hotela Sport Donovaly. Návštevníci nášho stánku mohli na vlastné oči vidieť testy odolnosti ochranných skiel PanzerGlass™, no zároveň objaviť benefity mnohých ďalších výrobkov z nášho portfólia.

O výnimočných sklách PanzerGlass™ sa toho napísalo a povedalo už veľmi veľa. Preto sme sa rozhodli, že návštevníkom O2 Guru Campusu naživo ukážeme, čoho sú schopné. Sme veľmi radi, že naša prezentácia odolnosti zaujala. Množstvo ľudí sa pri nás pristavilo s tým, že si chcú náš test sami vyskúšať.

Porovnanie odolnosti PanzerGlassTM s konkurenciou

V našom stánku sme prezentovali skúšku ochranných skiel vysokým tlakom. Pomocou špeciálneho zariadenia na meranie sily tlaku (silomeru) sme merali odolnosť jednotlivých skiel. Meradlo s normalizovaným hrotom sa zatlačí na sklo a meria sa pri akej sile prepočítanej na kg nastane prerazenie skla.

Ochranné sklá PanzerGlass™ sme porovnávali s inými bežne dostupnými konkurenčnými sklami. Ako sa dalo očakávať, PanzerGlass™ dokázal svoju výnimočnú odolnosť a konkurentov prekonal aj niekoľkonásobne. Je to spôsobené dlhoročnými skúsenosťami v oblasti ochranných skiel, ale aj špeciálnym patentovaným technologickým postupom, ktorého kľúčovou súčasťou je poctivá temperácia v peci. Väčšina konkurentov využíva klasickú chemickú temperáciu, ktorá nedokáže sklo tak efektívne vytvrdiť.

Len pre zaujímavosť, kým bežne dostupné sklo prasklo už pri zaťažení okolo 17-19,5 kg, k popraskaniu PanzerGlass™ došlo až pri vyvodení zaťaženia 43 kg. Návštevníci nášho stánku tak na vlastné oči videli, že tvrdenia spoločnosti PanzerGlass™ o nadštandardnej odolnosti sú 100 % pravdivé. Neostávajú len na papieri, ale naplno sa ukazujú aj v realite.

Graphene nanotechnology

Mnohých návštevníkov nášho stánku oslovila inovatívna technológia Graphene nanotechnology, ktorá je použitá v najnovších powerbankách SBS. Tie dokážu v porovnaní s klasickými lítiovými batériami uchovať viac energie pri rovnakej veľkosti, rýchlejšie sa nabíjajú a keďže eliminujú použitie lítia, sú lacnejšie a jednoduchšie sa recyklujú. Okrem toho majú nízku hmotnosť, vysokú chemickú stabilitu a mechanickú flexibilitu.

Nabíjačky s technológiou GaN

Najnovšie nabíjačky s GaN technológiou (Gallium Nitride) od spoločnosti SBS majú až o 60 % menšie rozmery ako klasické nabíjacie adaptéry. Špeciálne GaN polovodiče zabezpečujú rýchlejšie, bezpečnejšie a efektívnejšie nabíjanie. Vďaka vysokému výkonu dokáže adaptér bez problémov nabiť aj notebook, teda na služobnú cestu si stačí vziať len jeden adaptér, ktorým nabijete aj smartfón, aj tablet, aj notebook.

Case&me

Taliani sú známi svojou láskou k móde, preto najnovšie módne trendy pretavujú aj do smart príslušenstva k mobilným telefónom. Pod značkou Case&me spoločnosť SBS predáva unikátne držiaky na telefón „Snappy holder“ či štýlové puzdrá edície Amelie. Tie sa dajú skrášliť zaujímavými fashion doplnkami – retiazkami či príveskami s univerzálnym uchytením, ktoré je kompatibilné nielen so smartfónmi Apple, ale aj ďalšími značkami.

Puro

Puro je známa talianska značka s dlhoročnou históriou, ktorá vyrába najmä prémiové príslušenstvo pre smart zariadenia – káble, nabíjačky či puzdrá a zameriava sa hlavne na Apple produkty. Od tohto roku patrí do portfólia značky SBS a ponúka aj jedinečné fľaše s atraktívnym dizajnom. Práve tým sme sa najviac venovali v rámci našej prezentácie na O2 Guru Campus.

Puro fľaše sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a pozostávajú výhradne z bezpečných BPA free materiálov. Sú mimoriadne ekologické a vhodné pre studené aj horúce nápoje. Vybrané modely udržia nápoj horúci až po dobu 12 hodín a chladný až 24 hodín. K dispozícii sú vo viacerých objemových verziách a v mnohých zaujímavých farbách. Dostupných je hneď niekoľko typov – Smart Bottle, Hot & Cold Bottle, Everyday Bottle či Outdoor Bottle.

Obrovský záujem predajcov, ktorí sa zastavili pri našich prezentáciách a produktoch, nás utvrdil v tom, že náš sortiment je veľmi atraktívny aj pre slovenských klientov. Veríme, že výrobky našich partnerov budeme v najbližších mesiacoch a rokoch vídať v čoraz viac predajniach. Z O2 Guru Campusu si odnášame veľa skvelých zážitkov a už teraz sa tešíme na ďalší ročník!

Ak vás zaujali niektoré produkty a radi by ste ich pridali do vášho portfólia, dajte nám o sebe vedieť >>.