Od roku 2013 sa dánska značka PanzerGlass™ stala synonymom pre špičkovú ochranu obrazoviek mobilných zariadení. A to nielen smartfónov, ale aj notebookov, tabletov či inteligentných (smart) hodiniek. Naše produkty sa vyznačujú nadštandardnou odolnosťou kombinovanou s ďalšími jedinečnými vlastnosťami a funkciami.

„Sme hrdí na to, že podporujeme rozvoj ochranných skiel na obrazovky a uľahčujeme tak život miliónom používateľov. Investujeme do inovácií a načúvame potrebám našich zákazníkov, aby sme dokázali neustále napredovať a udržať si pozíciu jedného z popredných svetových výrobcov vysokokvalitných ochranných skiel na displeje.“

Temperácia a super-odolné sklo

Kým väčšina ochranných skiel sa vytvrdzuje chemicky, PanzerGlass™ vyrábame poctivou temperáciou japonského skla Asahi pri teplote 500 °C, po dobu 5 hodín. V prípade špeciálnej verzie Super+ GLASS dokonca až 10 hodín. Vďaka tomu prirodzene získava výnimočné vlastnosti. Je mimoriadne tvrdé, odolné voči poškriabaniu, nárazom ostrých predmetov či pádom z výšky. Displej vášho zariadenia tak ostane dokonale chránený, nech sa deje čokoľvek. Na zadnej strane skla je silikónový nano povlak, ktorý absorbuje nárazy a uľahčuje lepenie.

Chráňte si súkromie

Ochrana súkromia v dnešnej dobe zohráva dôležitú úlohu. Uvedomujeme si, že na verejných miestach môžu byť dáta zobrazované na displeji ohrozené. Ľudia, ktorí pri vás sedia v autobuse, vlaku, lietadle či čakárni ľahko vidia všetky vaše súkromné veci.

Vďaka ochrannému sklu PanzerGlass™ Privacy je však tomu koniec. Špeciálny filter zabezpečuje, že pri pohľade zboku nie je možné prečítať údaje na obrazovke. Vy uvidíte všetko bez obmedzení, no sliediči okolo vás nebudú mať šancu.

Antibakteriálne vlastnosti

Displej smartfónov je častokrát pokrytý väčším množstvom baktérií ako záchodová doska. Dali sme si preto za úlohu nájsť riešenie, ktoré tento problém odstráni bez potreby prácneho dezinfikovania. Výsledkom nášho vývoja je PanzerGlass™ s antibakteriálnym povrchom.

Špeciálna vrstva preukázateľne eliminuje až 99 % baktérií a spór plesní. Samozrejme, povlak je netoxický. Naviac, disponuje aj výbornou oderuvzdornosťou, dokáže tak slúžiť dlhú dobu bez straty pôvodných vlastností.

Víťaz TÜV testu

Teší nás, že výnimočné vlastnosti PanzerGlass™ potvrdzujú nielen zákazníci, ale aj odborníci. V prestížnom teste TÜV získali naše sklá prvé miesto, ktoré dokazuje ich odolnosť. Experti z viacerých krajín sveta ocenili jedinečný spôsob výroby a unikátne ponúkané technológie. PanzerGlass™ s veľkým náskokom porazil konkurentov po stránke odolnosti v mnohých záťažových skúškach. To len dokazuje, že je tou najlepšou ochranou pre vaše zariadenia. Naši vývojári neustále pracujú na tom, aby tieto vlastnosti ešte viac zlepšovali.

Spolupráce so značkami a osobnosťami

Počas nášho pôsobenia na trhu sa nám podarilo nadviazať spolupráce s viacerými známymi osobnosťami a značkami. Za zmienku stojí napríklad spoločnosť Swarovski. Tá nám poskytuje originálne kryštály na sklá vybavené technológiou CamSlider. Dodáva im tak punc exkluzivity. Vlastnosti našich skiel si obľúbila aj známa tenistka Caroline Wozniacki.


Ako globálna spoločnosť máme zodpovednosť za hľadanie udržateľných riešení a predlžovanie životnosti zariadení. Naša cesta sa začala pred rokmi.

Zaviazali sme sa znížiť množstvo jednorazových plastov v našich obaloch. Optimalizujeme logistické procesy s cieľom zmenšiť našu ekologickú stopu.

Tam, kde je to možné, šetríme zdroje. Nakupujeme repasované počítače a opätovne používame všetok hardvér. Naše servery sú umiestnené v dátovom centre spoločnosti Microsoft v Holandsku, pričom napájané sú solárnou a veternou energiou. Centrála PanzerGlass™ sídli taktiež v ekologickej budove.