Talianska spoločnosť SBS bola založená v roku 1994 v provincii Novara a je medzinárodne známa v oblasti príslušenstva pre smartfóny, tablety a notebooky.

„Inovácie a služby sú hlavnou mantrou pri vývoji produktových radov.“

SBS mobile vyvíja a vytvára každú zo svojich značiek ako vyjadrenie životného štýlu a hodnoty. Počas posledných rokov sme vyvinuli niekoľko značiek, ktoré sú navzájom prepojené, ale každá z nich má svoju vlastnú identitu, čím sa zvyšuje povedomie o značke, kreativita a inovácie a zároveň sa zachováva jednotný vzhľad, ktorý je v súlade s imidžom spoločnosti.

Práve táto filozofia viedla spoločnosť SBS k vývoju rôznych radov príslušenstva, najprv v oblasti ochrany smartfónov a krátko nato v oblastiach, ako je audio, šport, fotografia, hry a svet služieb a aplikácií, kde opäť dokazuje schopnosť vytvárať hodnotný obsah s využitím digitálneho prístupu.

„Neustále hľadíme do budúcnosti: preto sú naše dlhodobé ciele založené na výskume a vývoji, ideáloch, ktoré máme na pamäti každý deň. Naša koncepcia vízie sa zameriava aj na prieskum trhu a následnú analýzu projektov, ktoré realizujeme. To všetko neustále zdieľame s našimi partnermi v záujme nášho spoločného rastu.“

Vytváranie projektov v súlade s našou skupinou a zákazníkmi je to, čo nás poháňa k tomu, aby sme čo najlepšie využili každú príležitosť a v súlade s našimi hodnotami dosiahli stanovené ciele so vzájomnou a trvalou spokojnosťou.

SBS Audio

JAZ je skratka pre Just Audio Zone a vznikla počas roka 2019. Technologická dokonalosť a štýl boli charakteristickými znakmi značky JAZ, ktorá začala s ponukou audio príslušenstva, ktoré dokáže poskytnúť skutočne vzrušujúci zmyslový zážitok. Jej sortiment zahŕňal najmodernejšie reproduktory a slúchadlá, ktoré uspokoja aj tie najnáročnejšie uši.

V roku 2020 sme sa okrem zachovania vysokého technologického štandardu rozhodli rozvíjať značku tým, že sme prijali inovatívnejší komunikačný trend. Výnimočne elegantné a špičkové príslušenstvo charakterizované rafinovanými materiálovými detailmi, ktoré odrážajú súčasný štýl: to je JAZ, značka, ktorá predstavuje vysokú vernosť reprodukcie, dokonalú pre optimálny zážitok z počúvania, ale bez kompromisov v modernom štýle.

Music Hero, značka zrodená v roku 2019, je kolekcia slúchadiel a reproduktorov s minimalistickým a farebným štýlom, navrhnutá tak, aby spĺňala potreby najmladšieho a najmodernejšieho publika. Vďaka odolnému dizajnu a technickým vlastnostiam je toto príslušenstvo ideálne na každodenné používanie.

Music Hero kolekcia obsahuje tiež vodeodolné reproduktory, slúchadlá so vstavanou batériou a slúchadlá s praktickým nabíjacím puzdrom.

SBS Power

Powerbanka = rýchle a bezpečné dobíjanie. Veľmi kompaktná záložná batéria, ktorú môžete mať vždy po ruke na napájanie smartfónu, tabletu, slúchadiel, elektronickej čítačky a podobne.

Môžete ju použiť kdekoľvek to práve potrebujete – na cestách, v prírode a všade tam, kde práve nie je el. sieť k dispozícii.

Buďte flexibilní a nabite sa, aby ste nezmeškali dôležitý hovor a pre najbližších boli vždy „online“.

Nestrácajte čas pomalým nabíjaním, je tu „Powerdelivery“ – extra rýchle a jednoduché nabíjanie. Stojí za ním nezisková organizácia USB-IF (USB Implementers Forum), ktorá sa venuje podpore a marketingu USB. Vďaka power delivery môžete nabíjať zariadenia extra rýchlo a s výkonom až 100 W.

Power delivery podporujú vybrané powerbanky, adaptéry aj autonabíjačky od spoločnosti SBS mobile.

Bezdrôtové nabíjanie

Bezdrôtové nabíjanie je revolúcia v nabíjaní. Stačí len položiť váš smartfón alebo slúchadla na „čarovnú podložku“ a … to je všetko, zariadenie sa začne automaticky nabíjať.

Prečo nabíjať len jedno zariadenie naraz? S bezdrôtovou nabíjačkou 10 W + 10 W môžete nabíjať dve zariadenia súčasne! Skontrolujte, či sú vaše zariadenia kompatibilné s bezdrôtovým nabíjaním a vyskúšajte to – už sa nikdy nevrátite späť!

SBS Ochrana

Vyberte si dokonalú ochranu pre váš mobil. Puzdrá a ochranné kryty obrazovky zdobia vaše zariadenie a vylepšujú jeho dizajn. Príslušenstvo aj pre najnovší iPhone ti umožní prispôsobiť si smartfón Apple a vyťažiť z neho maximum. Ochranné kryty obrazovky, kryty a súpravy nabíjačiek umožňujú rýchle zapnutie zariadenia. Certifikácia MFi (Made For iPhone) znamená, že príslušenstvo spĺňa výrobné normy spoločnosti Apple a môže sa bezpečne používať.

SBS Príslušenstvo

Spoločnosť SBS vám ponúka aj ostatné príslušenstvo z kategórie streamovanie alebo selfie, držiaky do auta, módne doplnky k smart zariadeniam ako korálky a náhrdelníky.

„Made in Italy“ vám zaručí štýlový a „fashion“ produkt, ktorý sa bude páčiť vám aj vašim známym. SBS mobile vám zaručí kvalitný produkt v prijateľnej cene.