Do nášho produktového portfólia sme prednedávnom zaradili zaujímavú novinku – oceľové fľašky značky Puro, ktorá po novom patrí pod taliansku spoločnosť SBS. Tie zaujmú svojou vysokou kvalitou, skvelými izolačnými schopnosťami, ale aj štýlovými farbami a elegantným dizajnom. Sú výbornou voľbou na každodenné používanie, keďže sa dajú ľahko nosiť v ruke, ale aj výlety do prírody.

Žiadne škodlivé látky

Klasické plastové fľašky do vody uvoľňujú BPA (bisfenol) a ďalšie zdraviu škodlivé chemické látky, v dôsledku čoho môžu ovplyvňovať chuť nápoja. Pri fľaškách Puro sa s týmito problémami nestretnete. Ich steny sú totiž vyrobené z vysokokvalitnej nerezovej ocele 18/8, ktorá je mimoriadne odolná voči hrdzaveniu a oxidácii.

Puro fľašky obsahujú aj niekoľko malých plastových dielov, ktoré tvoria napríklad vnútornú časť vrchnáka. Tie sú ale vyrobené zo špeciálneho polypropylénu, ktorý nekontaminuje nápoj bisfenolom ani inými škodlivými zložkami.

Dve steny a vákuum

Ďalšou výnimočnosťou fľašiek Puro je špeciálna konštrukcia stien. Tá pozostáva z 2 tenkých oceľových plátov, medzi ktorými je vákuum. Vďaka tomu dokážu fľašky udržať teplotu studeného nápoja až po dobu 24 hodín a horúceho 12 hodín. Teda, keď si počas leta doma naberiete do fľaše chladnú vodu, aj po niekoľkých hodinách v horúčavách bude stále príjemne vychladená.

Dokonale tesný vrchnák

Puro fľašky sú vybavené vákuovým vrchnákom, ktorý zabezpečuje, že do nápoja sa nedostanú žiadne látky z okolia. Zároveň zabraňuje úniku tekutiny. Fľašku tak môžete mať aj celý deň v ruksaku hore dnom a neunikne z nej ani jediná kvapka.

Elegantný dizajn a štýlové farby

Puro vyrába viacero modelov fľašiek, ktoré sa líšia svojím dizajnom, objemami a praktickými prvkami. Všetky modely sú dostupné vo viacerých atraktívnych farbách.

Puro Drink me

Fľašky Drink me sú vybavené praktickým silikónovým držiakom, vďaka ktorému sa dajú pohodlne nosiť v ruke. Predstavujú tak perfektné riešenie aj pre ľudí, ktorí si nechcú so sebou nosiť ruksak len kvôli fľaške s vodou. Dostupné sú v objemoch 500 alebo 750 ml.

Puro Icon

Fľaše Puro Icon sú doslova módnym doplnkom. Zaujmú svojím minimalistickým elegantným dizajnom a viacerými štýlovými farbami. Dostupné sú v 500 ml verzii.

Puro Outdoor

Ako už napovedá jej názov, fľaška Puro Outdoor je určená hlavne pre ľudí, ktorí pravidelne športujú a chodia na vychádzky do prírody. Jej súčasťou je odnímateľný silikónový držiak na spodnej časti a protišmykový silikónový prstenec. Vrchnák je vyklápateľný, aby ste ho náhodou nestratili. Výbornú odolnosť voči rôznym vonkajším vplyvom zaisťuje špeciálne práškové lakovanie. K dispozícii je 500 ml, 750 ml a 960 ml verzia.

Puro Smart Bottle

Puro vyrába aj veľmi zaujímavú inteligentnú fľašku Smart Bottle, ktorá na LCD displeji zobrazuje teplotu nápoja a disponuje funkciou zvukových upozornení. Vďaka tomu len tak ľahko nezabudnete na dodržiavanie pitného režimu.

Oslovili inovatívne fľašky Puro aj vás a chceli by ste ich pridať do vášho portfólia? Dajte nám o sebe vedieť >>.