PanzerGlass novinky pre Samsung Galaxy S23

Samsung Galaxy S23 je novou vlajkovou loďou a zároveň najprepracovanejším smartfónom tejto kórejskej značky. Prináša mnohé výnimočné riešenia a svojimi parametrami si získa aj tých najnáročnejších používateľov. Práve pre nich je určená aj najnovšia produktová rada PanzerGlass.

Pre modely Galaxy S23, S23+ a S23 Ultra predstavil PanzerGlass široké portfólio zaujímavých produktov – ochranných skiel, fólií a krytov. Tie sú pripravené plniť najvyššie nároky na odolnosť, ale aj komfort používania.

 

PanzerGlass novinky pre Samsung Galaxy S23

Ešte odolnejšie ochranné sklá

Ochranné sklá PanzerGlasspre Samsung Galaxy S23 majú o 30 % pevnejšie okraje ako verzie pre model Galaxy S22. Zároveň sú celkovo 2x odolnejšie. Vďaka technológii Curved Glass sú plne kompatibilné so zahnutými okrajmi a vydržia až 3000 poškriabaní oceľovou vlnou.

Naviac, sklá PanzerGlass pre Samsung Galaxy S23 majú vlastnosť Ultra-Wide Fit, čo znamená, že siahajú až po okraj prednej časti zariadenia. Vďaka tomu poskytujú výnimočnú ochranu pri pádoch a silných nárazoch. Vyrábané sú z japonského skla Asahi, pričom tvrdené nie sú chemicky, ale poctivou temperáciou pri teplote 500 °C po dobu 5 hodín.

Lepenie bez starostí

Chcete, aby bolo vaše nové ochranné sklo PanzerGlass nalepené rovno a bez bubliniek? Nemusíte si ho nechávať lepiť v predajni. Vďaka rámiku EasyAligner, ktorý je súčasťou balenia, ho dokážete na displej aplikovať svojpomocne, mimoriadne presne a hneď na prvýkrát.

Zaujímavosť: Sklo PanzerGlass pre Samsung Galaxy S23 môžete až 200x odlepiť a následne opätovne nalepiť bez toho, aby stratilo svoje výnimočné vlastnosti.

 

100 % dotyková citlivosť

Sklá PanzerGlass zabezpečujú nadštandardnú ochranu telefónu pred poškriabaním a rozbitím vplyvom pádov alebo nárazov, no napriek tomu sú pomerne tenké. Zachovávajú 100 % dotykovú citlivosť displeja, neskresľujú farby a neovplyvňujú činnosť senzora odtlačkov prstov.

Vedeli ste, že: Vďaka špeciálnemu antibakteriálnemu povrchu sklo PanzerGlass eliminuje až 99,99 % baktérií a spór plesní? Prispieva tak aj k ochrane vášho zdravia.

Vyberte si spomedzi 3 stupňov tvrdosti

Bežným používateľom postačí sklo základného stupňa tvrdosti GOLD, ktoré je 1x temperované a leštené. Ak svoj telefón často vystavujete väčšiemu namáhaniu a rizikám, siahnite po stupni PLATINUM. Tieto sklá sú 2x temperované a leštené.

Pokiaľ ste náročný používateľ, váš telefón je často vystavený nebezpečenstvám a chcete tú najlepšiu možnú ochranu, ideálnou voľbou bude sklo DIAMOND, ktoré je 3x temperované a leštené. Vďaka tomu má nekompromisnú odolnosť aj voči silným nárazom.

 

 

Puzdro HardCase

Puzdro HardCase vydrží pád až z 3,6 m

Nové puzdro HardCase pre Samsung Galaxy S23 je ešte odolnejšie ako predchodca. Bez problémov odolá pádom z výšky až 3,6 metra, takže poskytuje špičkovú ochranu smartfónu za každých okolností. Bez problémov zvládne aj pád na tvrdý povrch. Novinkou je tiež skutočnosť, že rám puzdra je vyrobený výhradne z recyklovaných materiálov.

Dokonalá ochrana pred zažltnutím

Puzdro PanzerGlassHardCase má teraz ešte lepšiu ochranu voči zažltnutiu. Aj po niekoľkých mesiacoch aktívneho používania tak bude stále vyzerať ako nové. Naviac, na jeho zadnej strane je špeciálna antibakteriálna vrstva, ktorá eliminuje až 99,99 % baktérií a spór plesní.

Puzdro je kompatibilné s bezdrôtovým nabíjaním, dokonale sadne na krivky smartfónu, príjemne sa drží v ruke a neovplyvňuje žiadne funkcie.

 

PicturePerfect

Špičkové fotografie vďaka PicturePerfect

V minulosti bol kryt objektívu fotoaparátu PicturePerfect dostupný len pre iPhone. S príchodom modelu Galaxy S23 sa ho však PanzerGlass rozhodol ponúkať aj pre Samsung. Jeho hlavným prínosom je dokonalá ochrana objektívu pred poškriabaním alebo rozbitím vplyvom nárazov.

Kryt PicturePerfect nijako neovplyvňuje kvalitu fotografií alebo videí, dá sa ľahko viacnásobne odlepiť a nalepiť bez rizika vzniku bubliniek a neostávajú na ňom odtlačky prstov. Zabezpečuje tak, že každý váš záber bude dokonale kvalitný.

Jedinečné MATRIX hybridné sklo

MATRIX hybridné sklo PanzerGlass pre Samsung Galaxy S23 predstavuje niečo medzi sklom a fóliou. Je mimoriadne tenké a flexibilné, no na dotyk pripomína vysokokvalitné ochranné sklo. Zaujímavosťou je skutočnosť, že pozostáva výhradne zo 100% recyklovaných plastových fliaš. Postará sa o špičkovú ochranu displeja telefónu pred rozbitím alebo poškriabaním.

 

SAFE. by PanzerGlass

Rada produktov SAFE.

Špeciálna rada produktov SAFE. je určená pre zákazníkov, ktorí hľadajú čo najlepší pomer ceny a kvality. Jednotlivé výrobky sú cenovo dostupné, no zároveň poskytujú solídnu ochranu smartfónu pred poškodením.

Súčasťou rady SAFE. je Ultra-Wide Fit ochranné sklo, ale aj puzdro, ktoré je odolné voči zažltnutiu a disponuje samoregeneračnou funkciou. Ak na ňom vznikne škrabanec alebo ryha, materiál ju sám zacelí.

 

Vďaka jedinečným materiálom, vysokej odolnosti a kvalite sú produkty PanzerGlass™ tým najlepším spôsobom, ako ochrániť Samsung Galaxy S23 pred všetkými nástrahami. Spomedzi viacerých druhov skiel, krytov či fólií si vyberie jednoducho každý! Produkty PanzerGlass kúpite v Telekome a u ostatných mobilných operátorov, ako aj vo väčšine elektropredajní po celom Slovensku, napr. NAY .