Ako jeden z výhradných svetových distribútorov produktov značky SBSmobile.com sme boli pozvaní na jedinečnú prezentačnú akciu, ktorá sa konala 4. a 5. mája 2022 v malebnom talianskom mestečku Paruzzaro. Event hostila moderná SBS cafè s príjemnou atmosférou. Zástupcovia a vývojári spoločnosti nám predstavili nové produktové rady, technológie, ale aj riešenia v rámci výroby a distribúcie.

Na akcii sme sa oboznámili s novými radami produktov, ktoré sú pripravené na budúcnosť, vyrábané s ohľadom na životné prostredie a dlhodobú udržateľnosť. Svetový výrobca SBS edukuje distribútorov aj v oblasti inovácií v oblasti bezdrôtového nabíjania, audio zariadení a komplexnej rady produktov EKON, ktoré sú určené pre domácnosti. Presvedčili nás o tom, že firma nielenže drží krok s dobou, ale v mnohých oblastiach ju predbieha.

Modernizované logistické centrum

Okrem nových produktov a technológií nám odborníci z SBS odprezentovali aj inovované procesy v logistickom centre. Aby spoločnosť dokázala zvládnuť narastajúci záujem a vysoké požiadavky moderných zákazníkov, neustále aktualizuje linky a snaží sa o maximálnu automatizáciu.

V logistických halách sme mali možnosť obdivovať triediace a baliace linky vybavené skenermi, ktoré dokážu automaticky spracúvať a evidovať jednotlivé zásielky. Vďaka pokrokovej automatizácii je spoločnosť SBS schopná rýchlejšie expedovať produkty a eliminovať chybovosť v procese objednávok.

Najnovšie trendy čoskoro aj na Slovensku

Podobne ako SBS, aj my sa neustále snažíme napredovať, aby sme držali krok s dobou. Aj preto sa zúčastňujeme prezentácií a školení, vďaka ktorým máme jasný prehľad, aká budúcnosť náš čaká. Vieme sa tak na ňu lepšie pripraviť a zároveň máme možnosť predstaviť vám inovatívne produkty medzi prvými na svete.

Najnovšie modely z jednotlivých produktových rád SBS tak čoskoro môžete očakávať aj v našej ponuke.