24. – 25. mája sa v Taliansku konala výstava nových produktov SBS THE NEXT 2023, na ktorej sme, samozrejme, nesmeli chýbať. Mali sme možnosť spoznať najnovšie kúsky, ktoré pribudli do portfólia tohto talianskeho výrobcu a mohli sme vidieť, kam sa bude uberať svet technológií v najbližších rokoch.

Aj vďaka tomu, že sa zúčastňujeme takýchto akcií, sa neustále vzdelávame, spoznávame nové trendy a dokážeme na ne rýchlo reagovať. Našim klientom tak vieme ponúkať najnovšie produkty a technológie, ktoré majú veľké predpoklady na úspech.

Nové Fast Skin produkty

Ako už býva zvykom, SBS na výstave predstavilo novinky Fast Skin. Mohli sme si prezrieť najnovší model Fast Skin Mini, ktorý má kompaktnejšie rozmery – len 49 x 20 x 21 cm a určený je na výrobu ochranných fólií pre smartfóny či tablety s maximálnou veľkosťou do 10,2“.

Novinkou je tiež špeciálna ochranná fólia Foldable, ktorá je určená pre skladacie smartfóny. Zaujme výbornými ochrannými vlastnosťami, samoregeneračnou funkciou, 100 % priehľadnosťou a citlivosťou na dotyky, plus, jednoduchým lepením. Do produktového portfólia Fast Skin pribudla tiež fólia Prime, ktorá odpudzuje mastnotu z prstov, vďaka čomu udržuje displej čistý a bez šmúh.

Množstvo nových power zariadení

Veľká pozornosť bola na výstave THE NEXT 2023 venovaná najnovším power zariadeniam SBS, ktoré využívajú GaN a Graphen technológiu.

GaN nabíjačky (gallium nitride) sú 3x účinnejšie ako klasické nabíjačky na báze kremíka, majú o približne 60 % menšiu veľkosť a dokážu nabiť telefón až 10x rýchlejšie ako štandardné nabíjačky. Najnovší SBS GaN adaptér má výkon až 140 W, čím prekonáva väčšinu konkurentov. Naviac, sú oveľa efektívnejšie, keďže spotrebúvajú menej elektriny na konverziu prúdu. Vďaka tomu sú podľa odborníkov budúcnosťou nabíjania.

Za pozornosť stojí aj Graphen technológia, ktorá sa využíva v power bankách. Grafénové baterky dokážu uchovať viac energie, rýchlejšie sa nabíjajú a keďže ich súčasťou nie je lítium, sú cenovo dostupnejšie, ekologickejšie a dajú sa jednoduchšie recyklovať. Zákazník ocení ich kompaktnú veľkosť a zároveň vysoký výkon.

Inovatívne nabíjacie adaptéry a power banky

Nové 20 W nabíjacie adaptéry SBS NanoTube Colors zaujmú svojou kompaktnou veľkosťou, nízkou hmotnosťou, atraktívnymi farbami, vysokou rýchlosťou nabíjania a širokou kompatibilitou s množstvom smartfónov a tabletov. Jedným z našich najobľúbenejších produktov z výstavy sú tiež klasické NanoTube adaptéry s 3 výstupmi, ktorými viete naraz nabíjať viacero zariadení, dokonca aj notebook.

Za pozornosť stojí tiež nová NanoTube power banka, ktorá má kapacitu 5000 mAh, no pritom je mimoriadne kompaktná a ľahko sa zmestí aj do malej kabelky. K dispozícii sú tiež väčšie verzie s kapacitou 10 000 Ah.

Spomedzi nových power produktov nás zaujala tiež Mag power banka, ktorá dokáže veľmi rýchlo bezdrôtovo dobiť telefón. Jej prednosťou je nízka hmotnosť, malá veľkosť, no zároveň vysoká kapacita 5000 mAh. Dostupná je tiež v 10 000 mAh verzii.

Zaujímavé audio produkty

SBS nám opäť ukázalo veľa nových audio produktov. Zaujali nás napríklad elegantné bezdrôtové slúchadlá One Color dostupné vo viacerých štýlových farbách. Vydržia hrať až 3 hodiny a vybavené sú praktickým dotykovým ovládaním.

Značka JAZ ukázala štýlové bezdrôtové slúchadlá Allox, ktoré nielenže výborne hrajú a vydržia až 4 hodiny, no naviac sú vybavené praktickou funkciou potláčania okolitého hluku ENC. Sú tak výborné aj na telefonovanie.

Náš pohľad upútali tiež slúchadlá Music Hero ICY s priehľadnou štruktúrou. Tie zaujmú aj výdržou 3 hodiny a vysokou kvalitou zvuku.

Samozrejme, okrem vyššie uvedených produktov sme si prezreli aj veľa ďalších noviniek. Mnohé z nich už postupne testujeme a keď prejdú všetkými skúškami, začneme ich ponúkať našim partnerom, aby mohli svojim zákazníkom čo najskôr priniesť najnovšie technológie na trhu.