Ani vás nebaví chodenie po obchodoch a hľadanie ochrannej fólie pre vaše smart zariadenie? Taliansky výrobca SBS mobile prináša jedinečné riešenie, ktoré stojí za pozornosť. Fast Skin je niečo ako tlačiareň na ochranné fólie, ktorá dokáže precízne vyrezať ochrannú fóliu pre viac ako 4 000 rôznych smart zariadení. A to nielen smartfónov, ale aj tabletov či inteligentných hodiniek.

Benefitom zariadenia Fast Skin je jeho kompaktná elegantná konštrukcia a rýchle fungovanie. Do vstupného otvoru jednoducho vložíte fóliu, následne si z viac ako 4.000 zariadení vyberiete to vaše, spustíte výrez a za približne 1 minútu dostanete hotovú ochrannú fóliu. Tá bude vyrezaná precízne na mieru, podľa rozmerov zariadenia získaných z databázy.

Zoznam podporovaných smartfónov, tabletov a smart hodiniek sa pravidelne aktualizuje cez wi-fi, teda Fast Skin si poradí aj s fóliami pre najnovšie modely na trhu. V databáze sa zároveň nachádzajú taktiež staršie zariadenia, na ktoré už ochranné fólie v bežných predajniach nekúpite. Zaujímavosťou je, že Fast Skin vyrobí nielen fólie na displej, ale aj na zadnú časť smartfónov.

4-vrstvová základná fólia

Vstupným materiálom pre Fast Skin je špeciálna viacvrstvová fólia, ktorá sa skladá zo 4 častí – rezacej základne, pozičnej fólie, vysoko odolnej TPU fólie a ochrannej vrstvy. Z týchto vrstiev však na vašom zariadení nakoniec ostane len jedna a tá najdôležitejšia, vysoko odolná TPU ochranná fólia. Tá disponuje výnimočnými vlastnosťami, ktoré ochránia vaše zariadenie.

Jedinečné ochranné fólie na displej

Všetky ochranné fólie sú vyrábané z unikátneho materiálu pochádzajúceho z japonských laboratórií. Ten sa vyznačuje výbornou odolnosťou voči nárazom a škrabancom, disponuje samo-regeneračnou funkciou, no zároveň je dokonale priehľadný, neskresľuje farby displeja a neznižuje jeho citlivosť. V neposlednom rade, fólie sa jednoducho aplikujú, sú príjemné na dotyk a znižujú riziko zanechávania odtlačkov prstov.

Vyberať si môžete z viacerých modelov ochranných fólií, ktoré sa líšia svojimi vlastnosťami.

Standard Sheet

Základný model s vysokou odolnosťou, samo-regeneračnou funkciou, výbornou priehľadnosťou a citlivosťou. Vhodná pre rovné displeje a tiež slúži na kalibráciu prístroja.

Iron Shell

Pevná a odolná ochranná fólia s hrúbkou len 0,12 mm. Odolá pádom z výšky až 1,8 metra. Vhodná pre zaoblené displeje.

Ultra Protection

Pokiaľ chcete pre svoje zariadenie nadštandardnú ochranu, táto fólia bude pre vás ako stvorená. Má dvojnásobnú hrúbku (0,24 mm), vďaka čomu odolá pádom z výšky až 2 metrov.

Unbreakable

Najodolnejší a zároveň najnovší model z ponuky, ktorý využíva najnovšie technológie na poli ochranných filmov. Má hrúbku len 0,19 mm, avšak odoláva pádom z výšky až 2 metrov. Disponuje nadštandardnou ochranou voči škrabancom a vynikajúcou samo-regeneračnou funkciou.

Jednoduchá aplikácia fólie

Pri lepení ochranných fólií na displej sa môže využívať suchá alebo mokrá aplikácia.

Nevýhody mokrej aplikácie

Nevýhodou mokrej aplikácie je skutočnosť, že na povrch zariadenia sa musí najprv naniesť špeciálna tekutina, ktorá vie zatiecť do otvorov. 10-15 minút po aplikácii sa zariadenie nesmie používať. Naviac, keďže pod fóliou je pružná tekutina, po väčšom zatlačení na displej môžu na povrchu vzniknúť mini-priehlbinky. Samotná fólia má na povrchu viditeľnú štruktúru, ktorá pripomína kôru pomaranča. Vyrezávanie fólie je o niečo komplikovanejšie, keďže pred rezaním sa pod fóliu musí presne nalepiť špeciálna podložka.

Rýchla a nenáročná suchá aplikácia

Fast Skin využíva fólie, ktoré sa lepia nasucho. Pod fóliu nie je pred lepením potrebné aplikovať žiadnu tekutinu. Samotný proces lepenia je preto rýchly a jednoduchý, pričom zariadenie sa môže ihneď používať, netreba čakať na schnutie. Fólia sa ľahko nalepí na celú plochu displeja, a to aj v prípade modelov so zahnutými okrajmi. Veľkou výhodou fólií aplikovaných suchou metódou je krásne hladký povrch bez akýchkoľvek priehlbín či pomarančovej štruktúry. Rezanie fólie je rýchle a nie je pri ňom potrebná žiadna špeciálna podložka.

Zariadenie Fast Skin je dostupné v predajniach s elektronikou NAY, v pobočkách FixServis a u mobilných operátorov po celom Slovensku. Pokiaľ chcete perfektnú ochranu pre svoje smart zariadenia, už vás nebaví prácne zháňanie fólií a pozastavovanie sa nad ich pochybnou kvalitou, Fast Skin bude pre vás skvelou voľbou!