Konferencia EW + NAY 2022 a zariadenia Fast Skin

V priestoroch Refinery Gallery v bratislavskom Vlčom hrdle sa 19. – 20.10. 2022 konala zamestnanecká konferencia EW + NAY, ktorá bola spojená aj s výstavou a prezentáciou zaujímavých produktov či služieb. My sme na nej nemohli chýbať! Návštevníkom sme sa rozhodli odprezentovať možnosti jedinečných zariadení Fast Skin, Fast Skin Plus a Skeen.

NAY konferencia

Konferencie sa celkovo zúčastnilo 2300 ľudí. Svoje produkty a služby v rámci nej odprezentovalo približne 25 vystavovateľov. Spravilo nám veľkú radosť, že práve o náš stánok bol obrovský záujem. Návštevníkom sme ukazovali, aké sú možnosti produktov Fast Skin a vyrobili sme im ochranné fólie na ich zariadenia. Ľudia čakali v dlhých radoch, aby sa k nám vôbec dostali.

Aby sme vám ukázali aspoň niečo z atmosféry tejto skvelej konferencie, prikladáme krátke video.

Aké konkrétne produkty sme prezentovali?

Fast Skin

Fast Skin je unikátne zariadenie od talianskej spoločnosti SBS, ktoré slúži na výrobu vysokokvalitných ochranných fólií pre smartfóny, tablety, smart hodinky či herné konzoly. Obsahuje databázu s viac ako 4000 zariadeniami, takže fóliu si môžete vyrobiť na najnovší model, ale aj starší typ spred niekoľkých rokov. Táto databáza je naviac pravidelne aktualizovaná a dopĺňaná.

Vlastnosti fólií Fast Skin

Proces rezania fólie zaberie menej ako 3 minúty. Fast Skin precízne vyreže jednotlivé otvory a záhyby, takže výsledná fólia dokonale sadne na konkrétne zariadenie. Fólia sa vyznačuje vynikajúcou odolnosťou voči poškriabaniu, má samo-regeneračnú funkciu a veľmi dobre chráni aj pri pádoch z veľkej výšky. Zároveň je dokonale priehľadná a nijako neovplyvňuje reakcie na dotyky.

K dispozícii sú rôzne druhy fólie – Standard, Iron Shell, Unbreakable a Super Smooth, ktoré sa líšia svojimi vlastnosťami. Na zariadenie sa lepia suchou metódou.

Nadstavba Fast Skin Plus

Fast Skin Plus je revolučná novinka, ktorá povyšuje možnosti ochrany na novú úroveň. Ide o fóliu vyrobenú zo špeciálneho polyméru. Tá sa po nalepení na zariadenie nechá vytvrdiť UV žiarením v špeciálnom prístroji s vákuom. Vďaka tomuto procesu je podobne tvrdá a odolná ako sklo, no má dlhšiu životnosť.

Nadstavba Skeen

Zariadenie Fast Skin dokáže vyrábať nielen ochranné fólie na displej, ale aj na zadnú stranu zariadení. Jeho možnosti v tomto smere rozširuje nadstavba Skeen, ktorá umožňuje vytlačiť ochrannú fóliu z ľubovoľnej fotky na počkanie. Samozrejmosťou je tiež vysoká odolnosť voči poškriabaniu či nárazom.

Počas 2 dní konferencie sme pre návštevníkov stánku vyrobili dokopy okolo 400 priehľadných a personalizovaných ochranných fólií. Sme radi, že zariadenia Fast Skin dokázali zaujať aj náročných technologických nadšencov. Ďakujeme za príjemne strávený čas a už teraz sa tešíme na ďalší ročník!