Praktické nadstavby pre Fast Skin: Fast Skin + a Skeen

Používate zariadenie Fast Skin na vyrezávanie ochranných fólií pre smartfóny, tablety či inteligentné hodinky? Potom by ste určite mali spoznať jedinečné nadstavby Fast Skin Plus a Skeen. Vďaka nim dokážete funkčnosť Fast Skin rozšíriť o ďalšie praktické možnosti, ktoré vaši zákazníci nepochybne ocenia! 

Tieto nadstavby je možné začať využívať skutočne jednoducho. Stačí základné zariadenie Fast Skin 3.0 doplniť o Fast Skin Plus alebo Skeen, ktoré sú pripravené fungovať ihneď, bez náročnej konfigurácie.

Fast Skin Plus

Rozšírenie Fast Skin Plus je založené na špeciálnej ochrannej fólii, ktorá sa na zariadenie aplikuje netradičným spôsobom – v unikátnom vákuovom prístroji.

Prečo ochranná fólia Fast Skin Plus?

Výnimočnou vlastnosťou fólie Fast Skin Plus je jej povrch, ktorý na dotyk pripomína sklo. Ľahko sa po ňom kĺže prst a dodáva prémiový pocit. Naviac, neostávajú na ňom odtlačky prstov, takže displej bude vždy pôsobiť čisto. Z praktického hľadiska je značnou výhodou samo-regeneračná funkcia. Napríklad, keď fóliu poškriabete ostrým predmetom, škrabanec postupne sám zmizne a stane sa neviditeľným.

Vďaka technológii UV fólia spevní svoju štruktúru a pevne priľne k displeju. Nemusíte sa obávať jej odliepania či vzniku bubliniek. Keďže fólia je elastická, pri silných nárazoch nehrozí jej rozbitie na menšie časti s ostrými hranami, ktoré by mohli spôsobiť zranenie.

Jedinečný proces aplikácie

Fólia Fast Skin Plus sa na zariadenie aplikuje inak než štandardné fólie Fast Skin. Postup je však veľmi jednoduchý. V prvom kroku si v zariadení Fast Skin 3.0 necháte vyrezať fóliu na konkrétne zariadenie. Podporovaných je viac ako 4000 úplne nových aj starších modelov. Následne sa aplikuje na displej a vloží do prístroja Fast Skin Plus. Ten v prvom kroku pôsobením vákua eliminuje aj tie najmenšie bublinky.

Následne je fólia v prístroji Fast Skin Plus vystavená UV žiareniu, ktoré sterilizuje celé zariadenie, zabezpečí pevné spojenie s obrazovkou a čo je hlavné, vytvrdí povrch. Vďaka tomu získava nadštandardnú pevnosť, odolnosť voči škrabancom a dlhú životnosť aj pri používaní v náročných podmienkach.

Skeen

Prostredníctvom rozšírenia Skeen dokážete vyrábať personalizované ochranné fólie na zadnú stranu zariadení z ľubovoľných fotografií. Táto nadstavba spočíva v dodávanej tlačiarni Epson Skeen, ktorá komunikuje so zariadením Fast Skin.

Viac-vrstvový materiál

Výsledná fólia pozostáva z viacerých vrstiev, pričom najhrubšia je tvorená vysokokvalitným polyesterovým TPU filmom. Kombinácia vrstiev napriek svojej malej hrúbke zabezpečuje výbornú ochranu proti nárazom či škrabancom. Podobne ako fólie na displej, disponuje samo-regeneračnou funkciou. Teda, po poškriabaní sama zacelí ryhy, vďaka čomu stále vyzerá ako nová.

Samozrejmosťou je dokonalá transparentnosť, vďaka ktorej perfektne vynikne fotografia, ktorá je súčasťou fólie. Výhodou je tiež jednoduché čistenie a skutočnosť, že na povrchu sa nezachytávajú otlačky prstov. Fólia sa ľahko aplikuje na zariadenie, pričom nehrozí vznik bubliniek a iných nedokonalostí.

Jednoduchá výroba

Benefitom rozšírenia Skeen je skutočnosť, že zákazník si môže sám navrhnúť dizajn fólie. A to hneď dvoma spôsobmi.

  • Vo vašej predajni. Naskenovaním QR kódu sa mu zobrazí predloha, v ktorej si dokáže intuitívne vytvoriť vlastný dizajn fólie. Môže pridávať fotografie, texty, meniť farby a podobne.
  • V pohodlí domova. Zo zoznamu zariadení si zákazník vyberie to svoje, na základe čoho sa mu zobrazí predloha. Tú si dokáže prispôsobovať podľa svojich predstáv.

Keď si zákazník vytvorí svoj dizajn, jednoducho vám ho odošle a Fast Skin sa v spolupráci s tlačiarňou Skeen postará o jeho pretavenie do kvalitnej ochrannej fólie. Tú vám personál v predajni ľahko a na počkanie nalepí na zariadenie.

Chcete jedinečné rozšírenia pre Fast Skin využívať aj vy? Dajte nám o sebe vedieť >>. Fast Skin využíva už mnoho partnerov po Slovensku, ale aj v ostatných krajinách ako Česko a Maďarsko.