Firemné autá sú v našej spoločnosti mimoriadne dôležité. Denno-denne ich používame na navštevovanie našich klientov, ktorí majú svoje predajne po celom Slovensku. Je tak veľká pravdepodobnosť, že ste ich na cestách stretli už aj vy. Po novom však majú atraktívny branding zdôrazňujúci značky našich hlavných partnerov – SBS a PanzerGlass.

Produkty spoločností SBS a PanzerGlass tvoria značnú časť nášho portfólia a sme veľmi hrdí na to, že s týmito prestížnymi značkami máme vybudovanú dobrú spoluprácu. Práve preto sme sa ich rozhodli prezentovať aj na našich firemných autách. Nechali sme si vytvoriť jedinečné dizajny, ktoré upútajú pozornosť hneď na prvý pohľad a aj v preplnenej premávke sú jednoducho neprehliadnuteľné.

Štýlová vizuálna identita

Automobily s logom SBS majú bielu farbu, ktorá je doplnená o štýlové grafické prvky po celom obvode karosérie. Jednotlivé odtiene boli zvolené na základe vizuálnej identity spoločnosti SBS, sú tak jednoznačne identifikovateľné aj z diaľky. Dizajn pekne dopĺňajú vizuály niektorých produktov SBS z nášho portfólia.

V prípade automobilov s brandingom značky PanzerGlass sme zvolili tmavšie grafické prvky korešpondujúce s vizuálnou stratégiou tejto známej dánskej spoločnosti. Samozrejmosťou je oranžová farba nápisu PanzerGlass. Branding polep je doplnený o vizuál smartfónu s ochranným sklom.

Efektívna pojazdná reklama

Keďže naše firemné vozidlá sú neustále na cestách, predstavujú akúsi pojazdnú reklamu, ktorá šíri povedomie o značkách SBS a PanzerGlass po celom Slovensku. A to doslova, pretože každý kraj má svoje vlastné obchodné zastúpenie. Jednotlivé autá môžete najčastejšie stretnúť pri čerpacích staniciach, obchodných centrách a všade tam, kde sídlia naši klienti.